Obsahový marketing - Nová cesta k dosiahnutiu rastu vašej firmy

Vážení klienti, obchodní priatelia a spolupracovníci,

 

úspešné podnikateľské subjekty sa v súčasnej dobe vo veľkej miere začínajú starať o to, či majú alebo nemajú kritickú masu zákazníkov. Na webe idú peniaze tam, kde idú zákazníci, ktorí keď si dnes chcú niečo kúpiť alebo vyriešiť nejaký problém, tak web je často prvé miesto, kde svoj výlet začínajú.

 

 

Explózia sociálnych médií spôsobila revolúciu vo využívaní internetu ako nástroja na propagáciu produktov a podporu predaja. Nové formy internetovej komunikácie začínajú ovládať náš život. Každodenná komunikácia prostredníctvom tradičných médií sa posúva z ,,útočenia" na zákazníkov ku vzájomnému dialógu prístupnými online kanálmi a nástrojmi.

 

 

Kvalitný obsah je motorom akcie
V revolučnej dobe internetu si každý z nás začína uvedomovať, že je prakticky nemožné spojiť sa so svojím sociálnym publikom bez zmysluplného obsahu a prítomnosti online. Online svet zaviedol nové cesty na oslovenie špecificky zameraného publika v jeho prosece hľadania a čítania tohto obsahu.
Od starých metód sa líši tým, že neúčtuje za počet párov očí potenciálnych zákazníkov, ale za kliknutia t.j. za aktivitu.

 

 

Pripravte obsah, ktorý osloví návštevníkov na vašom webe
,,Obsahový marketing" sa v dobe internetu stal novým módnym pojmom v oblasti podnikania. V online prostredí plní úlohu vstupných dverí do vzťahu s potenciálnymi zákazníkmi pri dosahovaní ich obchodných cieľov. Obsah by mal byť zameraný na problémy zákazníkov, aby pri jeho čítaní porozumeli posolstvu, ktoré im chce vaša firma vyslať.

 

 

Pokiaľ nechcete strácať čas vatou, ale potrebujete praktické rady - ako získať nových zákazníkov, ako zvýšiť tržby alebo ako si udržať súčasných zákazníkov - stiahnite si e-book Obsahový marketing.

 

Z D A R M A

 

Nájdete v ňom základy marketingovej stratégie a systému ako si zjednodušiť život, používať nové efektívne nástroje a technológie a zabezpečiť zvýšenie predaja.

e-book obsahový marketing I.pdf (1211795)

 

Pokiaľ by ste sa chceli dozvedieť viac, ako vám a vašej firme môžu pomôcť osvedčené tipy, nové marketingové prístupy a stratégie - dohodnite si s nami nezáväzné stretnutie. Ak tak urobíte, vystúpite z radu a máte možnosť zaradiť sa medzi premýšľavých podnikateľov, ktorí ťažia z moderných techník marketingu.

 

Ing. Stanislav Vavro

konzultant na rozvoj malých spoločnosti

nasebanovce@gmail.com